חדשות

שער היורו

שער היורו הפך לאחד הנושאים החמים ביותר בעולם המטבעות בקרב האירופאים והסובבים אותם לאחר שגוש היורו החליט להמיר את המטבעות השונות למטבע אחד חזק שקוראים לו יורו. שער היורו היציג כלומר שער היורו היום הוא שונה ממה שהיה לפני כמה חודשים, השער עולה ויורד ותלוי בכלכלה של המדינות החברות בגוש היורו ואלה שמשתמשות בשער היורו. שער היורו הוא מטבע מאוד חזק ביחס לשקל ואפילו ביחס לדולר, זה מטבע כלכלי מאוד חשוב בשביל ישראל ושאר העולם ומה שבעצם מאחד את האזרחים החיים והנופשים בארצות אירופה.
בארץ ישנם הרבה נופשים המחפשים את שער היורו לפני הטיסה שלהם לאיטליה או גרמניה לדוגמא, חשוב לדעת איפה השקל עומד ביחס ליורו בכדי שלא נשלם מחירים מופקעים בארצות אותם אנו מבקרים בטיול, ידוע שגרמניה מדינה מאוד עשירה והמחירים בה מאוד נוחים לכיס הישראלי אשר מגיע לעשות שופינג ולחגוג על היורו, אך זה לא תמיד יהיה המצב כשמדובר במדינה כמו איטליה או צרפת ששם המחירים מאוד גבוהים ובמיוחד כשמדובר על שער היורו וממירים אותו ביחס לשער השקל, רבים מגלים שמאוד יקר לעשות שופינג באירופה ואפילו לאכול במסעדה.
שער היורו מתעדכן באופן שוטף בכל יום והוא משתנה ביחס לשינויים של בנק ישראל ושאר הבנקים בעולם – וזאת הסיבה שאם אתם משתמשים באתר על מנת לדעת את שער היורו אתם תהיו מעודכנים ותדעו את השער בדיוק, כמו כן תוכלו להשתמש בכלי לבדיקת שער הדולר או לפני שתלכו להחליף כסף בבנק או באקסציינג. אגב מומלץ לשים לב לעמלות הכרוכות בהחלפת כספים והמרת מטבעות משקל ליורו או להפך, ישנם מקומות שלא לוקחים עמלה והם המומלצים ויש כאלה שגובים עמלה על ההמרה וזה כמובן פחות מומלץ.
עכשיו כל מה שנותר לעשות זה להכניס את הסכום הרצוי וללחוץ על "המרה" לאחר מכן נקבל את שער היורו העדכני והמחשבון יציג בפניכם את הכמות הנכונה.